Integracje dla firm

Najlepszy sposób na zbudowanie świetnych relacji.

Team building & integracje firmowe

Plener to zdrowa i ciekawa propozycja na firmową aktywność. Impreza integracyjna to szansa na zbudowanie świetnych relacji między pracownikami.

Organizujemy imprezy integracyjne i spotkania Team buildingowe w zielonym klimacie. Nasza kadra to wykwalifikowani instruktorzy z wiedzą i doświadczeniem popartym ilością zrealizowanych projektów.

Fabularyzowane spotkania, ciekawe scenariusze integracyjne, niezapomniane przeżycia w terenie.

Niezapomniana impreza integracyjna z atrakcjami, noclegiem, wyżywieniem i w relaksującym zielonym otoczeniu. To najlepszy sposób na motywację i budowę zespołu o mocnym fundamencie.
Proponujemy sprawdzone atrakcje nastawione na konkretny efekt, ale i stwarzamy możliwość wypoczynku i świetnej zabawy.

Program & instruktorzy

Program dla firm ustalamy indywidualnie w zależności od czasu, liczby uczestników oraz formy spotkania, którą są Państwo zainteresowani.
Służymy pomocą w wyborze atrakcji. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i życzenia.

Zapewniamy nocleg i wyżywienie (na miejscu) w naszym ośrodku wypoczynkowym. Oferujemy 18 domków o zróżnicowanym standardzie. Dysponujemy 60-90 miejscami noclegowymi. Miejsce na grilla, ognisko, boiska do gry czy zarybiony staw będę dodatkowym urozmaiceniem Państwa pobytu.

Współpracujemy z instruktorami survivalu, bushcraftu, alpinistyki, strzelectwa i wielu innych sportów ekstremalnych. Nasi partnerzy to również leśni edukatorzy, trenerzy aktywności outdoorowych, instruktorzy jogi, zumby, trenerzy różnego rodzaju sportów.
Nasze realizacje opieramy na bezpiecznym sprzęcie. Dysponujemy sprzętem do różnego rodzaju rozgrywek paintball i łucznictwa, kulami bumperball, grami i akcesoriami w rozmiarze XXL, i wieloma innymi, ciekawymi propozycjami, które umilą czas podczas spotkania dla pracowników.

Skontaktuj się

+48 515 370 806

biuro@kieruneklas.pl

spławie 2, 76-150 Darłowo

Zbudujmy razem wspomnienia

Skorzystaj z naszych gotowych propozycji lub skontaktuj się z nami i wspólnie spełnijmy Wasze marzenie o wyjątkowym wydarzeniu organizowanym na łonie natury.