Zielone szkoły

Aktywne wycieczki z przygodą.

Dla dzieci i młodzieży ze szkół

Miejsce: Domki letniskowe i przystań wędkarska. Na Spławiu. Ul.Spławie 2, Darłowo.

Spławie Darłowo: Ośrodek wypoczynkowy nad morzem usytuowany w sercu lasu. Charakteryzuje się ogromną przestronnością zielonego terenu, bliskością lasu oraz lokalizacją z dala od centrum miasta.

Zakwaterowanie: w pełni wyposażone domki letniskowe. W każdym domku standard (posiadamy 10 domków) możemy komfortowo zakwaterować 4 osoby. Istnieje możliwość zwiększenia liczby miejsc do spania poprzez dostawki.

Nasza kadra: zajmie się uczestnikami w 100% podczas realizowanego programu. Nauczyciele/opiekunowie w tym czasie mogą odpocząć, zrelaksować się na łonie natury, spędzić te chwile w dowolny sposób.
Nasza kadra: to wychowawcy z kilkuletnim doświadczeniem w pracy na biwakach, obozach i koloniach. Wszyscy mają przeszkolenie z zakresu niesienia pomocy przedmedycznej, każdy jest wyposażony w apteczkę pierwszej pomocy. Koncesja organizatora turystyki nr 21442. Gwarancja ubezpieczeniowa Signal Iduna nr M515026.

Wyżywienie: śniadania oraz kolacje podawane w formie bufetu szwedzkiego. Obiady serwowane: zupa + drugie danie. Dodatkowo istnieje możliwość organizacji ogniska.

Program: skonstruowaliśmy tak, by każda grupa mogła coś dla siebie wybrać.

PROGRAM PODSTAWOWY, realizowany w wolnym czasie, w zależności od preferencji grupy. Nie wszystkie elementy muszą być realizowane jednak na wszystkie jesteśmy zawsze przygotowani.

PROGRAM DO WYBORU, grupa wybiera elementy programowe, w przypadku wycieczek 1 dniowych – 2 elementy, biwaków 2 dniowych – 3 elementy, 3 dniowych – 4 elementy, 4 dniowych – 5 elementów, 5 dniowych – 6 elementów.

WYCIECZKI DODATKOWE, dodatkowo płatne wycieczki, podane propozycje to przykładowe wycieczki, najczęściej realizowane na trasie przyjazdu lub powrotu z zielonej szkoły.

Cena podstawowa imprezy: cena nie zawiera dojazdu, cena zawiera wyżywienie, program i sprzęt potrzebny do jego realizacji, opiekę wychowawców i instruktorów, ubezpieczenie NNW – 10 000 zł.
Skalkulujemy cenę specjalnie dla Was. Taką, która dopasowana będzie to ilości uczestników i czasu trwania spotkania.
1 nauczyciel/opiekun na 15 os.- GRATIS.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

 

Dzieci ze szkół i przedszkoli zapraszamy na AKTYWNE wycieczki z przygodą! Nasza kadra wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów przejmuje w 100% obowiązek opieki nad dziećmi podczas realizacji zajęć.
Organizujemy spotkania od 1-dniowych po 5-dniowe pobyty dla zielonych szkół. Nie narzucamy sztywnego programu, dajemy wiele możliwości, które pozwolą na stworzenie aktywnego programu dopasowanego do potrzeb grupy.
Dlaczego my? Ośrodek usytuowany w sercu lasu, morze w okolicy, pakiet dynamicznych atrakcji na świeżym powietrzu i blisko natury, doświadczenie w pracy z dziećmi… To najlepsze połączenie dla dzieci!   

Program

PROGRAM PODSTAWOWY:
• Integracja z animatorem
• Gry nocne i dzienne
• Kino z paką popcornu
• Ambitne gry planszowe i karciane
• Kinekt – czujnik ruchu
• Wata cukrowa
• Przebierana dyskoteka

PROGRAM DO WYBORU:
 zakręcona olimpiada – mega piłkarze, 3 osobowe worki do skakania, 3 osobowe spodnie clowna, 5 osobowe narty, szczudła i inny sprzęt
 szalona zabawa – na gigantycznym dmuchanym torze przeszkód zakończonym zjeżdżalnią
 laserowy paintball – bezpieczny paintball w oparciu o sprzęt na wiązkę laserową
 paintball tradycyjny – na żelowe kulki z farbą pod okiem doświadczonego instruktora
 paintball splatmaster – dla najmłodszych graczy 7+, sprężynowe strzelby, mniejsze i lżejsze kulki, bez bólu i siniaków
 archery tag – zabawy strzeleckie z użyciem łuków i bezpiecznych strzał zakończonych gąbką
 manewry ASG – repliki prawdziwej broni na małe plastikowe kulki. Posiadamy cały arsenał: pistolety, pistolety maszynowe, karabinki szturmowe, wyborowe a nawet RKM
 survival – woda, ogień, schronienie, leśna kuchnia, tematyka zajęć do ustalenia
 samoobrona – zakres do ustalenia
 topografia i terenoznawstwo – mapa i kompas, azymuty, wyznaczanie kierunków różnymi metodami, za pomocą gwiazd, podsumowanie stanowi gra na orientację
 tropienie i leśna apteka – tropy zwierząt i zioła to coś co powinien znać każdy
 pierwsza pomoc w praktyce – warsztaty na zakończenie pozoracje prawdziwych wypadków
 teatr cienia – zajęcia artystyczne, stworzymy historię i odegramy przedstawienie
 trawers bagien
 bumperball – świetna rozrywka przy pomocy kul
 techniki linowe – mini alpinistyka

WYCIECZKI DODATKOWE:
 spływ kajakiem

Skontaktuj się

+48 515 370 806

biuro@kieruneklas.pl

spławie 2, 76-150 Darłowo

Zbudujmy razem wspomnienia

Skorzystaj z naszych gotowych propozycji lub skontaktuj się z nami i wspólnie spełnijmy Wasze marzenie o wyjątkowym wydarzeniu organizowanym na łonie natury.